Архіви: Відгуки

 • Вітаю! Користуючись нагодою, вітаю компанію UTTC і всіх близьких і дорогих для неї людей з Новим 2021 роком. Бажаю вам благополуччя, процвітання, а також щоб зірки рівнялись на Вашу користь. Дякую за співпрацю, підтримку і подарунок!

  UTTC – отличная компания. Пусть наше 5-ти летнее сотрудничество будет продолжаться и дальше (могло быть и больше, но нам самим только 5 лет). С Уважением и наилучшими пожеланиями. 

  Дмитро Фролов
  Директор IT Spectr, Казахстан
  Весь відгук
 • Дійсно добра компанія, співпрацюємо більше року, вся інформація по доступності є актуальною, менеджер завжди на зв'язку. Відвантаження без затримок і будь-яких проблем. Питання з гарантійного обслуговування вирішуються оперативно.

  Олександр Бутенко
  Заступник директора ТОВ Сіа-телеком
  Весь відгук
 • Наше партнерство з компанією UTTC почалося в 2012 році. З тих пір ми разом успішно завершили ряд найбільших проектів в Україні та за її межами, в тому числі для таких гігантів як Uber, Grammarly, OLX, KPMG, Wix, Teva, H & M, Borjomi, Corteva, Porshe, Playtika і ряд державних проектів в Україні, Казахстані, Узбекистані та Грузії. Можу з чистою совістю стверджувати, що за всі 9 років нашого партнерства, незважаючи на революцію і військові дії в країні, епідемію та інші ускладнюючі фактори, компанія UTTC завжди була поруч, і це дійсно відчувалося у всьому.

  Денис Шаповаленко
  Керуючий директор Деком Україна
  Весь відгук
 • З компанією UTTC ми співпрацюємо трохи більше року. Але за цей період ми дійсно зрозуміли, що за 10 років на ринку нам не вистачало саме таких постачальників. Завжди все чітко. На будь-які питання є відповіді, ви завжди прийдете на допомогу і підкажете, як і що краще запропонувати клієнту.

  У вас круті менеджери, які дійсно працюють і доводять угоду до кінця, а не ігнорять клієнта. Дякую Вам за таку роботу! Сподіваємося, що далі буде тільки краще.

  Христина Гончарук
  Менеджер з продажу ТОВ Сіа-телеком
  Весь відгук
 • Про бездротову стереогарнітуру POLY Voyager 4220 UC: «Так вийшло, що карантинні заходи змусили мене терміновим чином організовувати домашній офіс. Дитина вчиться on-line, домашній шум-гам. З цим потрібно щось робити, щоб відключитися від зовнішніх подразників і при цьому брати участь в досить частих відео-зустрічах з колегами і замовниками. Зізнаюся, спостерігаючи у своїх колег подібні девайси, не розуміла, в чому їх необхідність. Не розуміла, поки сама не спробувала. Воістину, краще один раз по-use-ать. Я озброєна і дуже небезпечна. »

  Людмила Бурлака
  Менеджер по роботі з клієнтами Деком Україна
  Весь відгук
 • О гарнитуре POLY Voyager Legend: “К хорошему привыкаешь быстро. Я использовал гарнитуру в течение шести месяцев с постоянной нагрузкой. Семь часов в режиме разговора, Карл!!! В середине 2019 года мне посчастливилось получить в руки профессиональную блютуз-гарнитуру POLY Voyager Legend. Удивительное качество, сразу и не верится, что так бывает … Гарнитура висит на ухе как влитая. Я подключал её к различным коммуникационным устройствам, проводил переговоры в условиях с различными источниками постороннего шума…”

  Лев Толмачов
  Керівник компанії
  Весь відгук
 • О гарнитуре POLY Voyager FOCUS UC: “Беспроводная гарнитура Plantronics с системой активного шумоподавления значительно повысит комфорт Вашей работы – незаменимый инструмент для вас, если: вы работаете в офисе или дома, ваша деятельность требует концентрации, предмет вашего общения является важным и цена пропущенной или неверно переданной информации велика, вы цените собственное время и удобство и не желаете отвлекаться на технические детали, а хотите чтобы технологии работали сами и автоматически.

  Денис Шаповаленко
  Керуючий директор Деком Україна
  Весь відгук