Архіви: Відгуки

 • Вітаю! Користуючись нагодою, вітаю компанію UTTC і всіх близьких і дорогих для неї людей з Новим 2021 роком. Бажаю вам благополуччя, процвітання, а також щоб зірки рівнялись на Вашу користь. Дякую за співпрацю, підтримку і подарунок!

  UTTC - чудова компанія. Нехай наша 5-ти річна співпраця триватиме і далі (могло бути і більше, але нам самим тільки 5 років). З повагою та найкращими побажаннями. 

  Дмитро Фролов
  Директор IT Spectr, Казахстан
  Весь відгук
 • Дійсно добра компанія, співпрацюємо більше року, вся інформація по доступності є актуальною, менеджер завжди на зв'язку. Відвантаження без затримок і будь-яких проблем. Питання з гарантійного обслуговування вирішуються оперативно.

  Олександр Бутенко
  Заступник директора ТОВ Сіа-телеком
  Весь відгук
 • Наше партнерство з компанією UTTC почалося в 2012 році. З тих пір ми разом успішно завершили ряд найбільших проектів в Україні та за її межами, в тому числі для таких гігантів як Uber, Grammarly, OLX, KPMG, Wix, Teva, H & M, Borjomi, Corteva, Porshe, Playtika і ряд державних проектів в Україні, Казахстані, Узбекистані та Грузії. Можу з чистою совістю стверджувати, що за всі 9 років нашого партнерства, незважаючи на революцію і військові дії в країні, епідемію та інші ускладнюючі фактори, компанія UTTC завжди була поруч, і це дійсно відчувалося у всьому.

  Денис Шаповаленко
  Керуючий директор Деком Україна
  Весь відгук
 • З компанією UTTC ми співпрацюємо трохи більше року. Але за цей період ми дійсно зрозуміли, що за 10 років на ринку нам не вистачало саме таких постачальників. Завжди все чітко. На будь-які питання є відповіді, ви завжди прийдете на допомогу і підкажете, як і що краще запропонувати клієнту.

  У вас круті менеджери, які дійсно працюють і доводять угоду до кінця, а не ігнорять клієнта. Дякую Вам за таку роботу! Сподіваємося, що далі буде тільки краще.

  Христина Гончарук
  Менеджер з продажу ТОВ Сіа-телеком
  Весь відгук
 • Про бездротову стереогарнітуру POLY Voyager 4220 UC: «Так вийшло, що карантинні заходи змусили мене терміновим чином організовувати домашній офіс. Дитина вчиться on-line, домашній шум-гам. З цим потрібно щось робити, щоб відключитися від зовнішніх подразників і при цьому брати участь в досить частих відео-зустрічах з колегами і замовниками. Зізнаюся, спостерігаючи у своїх колег подібні девайси, не розуміла, в чому їх необхідність. Не розуміла, поки сама не спробувала. Воістину, краще один раз по-use-ать. Я озброєна і дуже небезпечна. »

  Людмила Бурлака
  Менеджер по роботі з клієнтами Деком Україна
  Весь відгук
 • Про гарнітуру POLY Voyager Legend: "До хорошого звикаєш швидко. Я використовував гарнітуру протягом шести місяців з постійним навантаженням. Сім годин в режимі розмови, Карл!!! В середині 2019 року мені пощастило отримати в руки професійну блютуз-гарнітуру POLY Voyager Legend. Дивовижна якість, відразу і не віриться, що так буває ... Гарнітура висить на вусі як влита. Я підключав її до різних комунікаційних пристроїв, проводив переговори з різними джерелами стороннього шуму ... "

  Лев Толмачов
  Керівник компанії
  Весь відгук
 • Про гарнітуру POLY Voyager FOCUS UC: "Бездротова гарнітура Plantronics з системою активного шумозаглушення значно підвищить комфорт Вашої роботи. Це незамінний інструмент для вас, якщо: ви працюєте в офісі або вдома, ваша діяльність вимагає концентрації, предмет вашого спілкування є важливим і ціна пропущеної або невірно переданої інформації велика, ви цінуєте власний час і зручність і не бажаєте відволікатися на технічні деталі, хочете щоб технології працювали самі і автоматично.»

  Денис Шаповаленко
  Керуючий директор Деком Україна
  Весь відгук