2.03.2023 в Новости

ADENA / Звіт / Summary ISE 2023

Поделиться:

Ми раді повідомити вас про успішну участь компанії ADENA на виставці Integrated Systems Europe 2023. Цього року ми продемонстрували декілька нових технологій:

LS-410 — майбутній 4-канальний медіа-центр, який підтримує аудіо Dante, NDI-HX, SRT та джерела USB аудіо / відео.

Апаратні блоки ARECare — три базові моделі з різними вхідно-вихідними опціями, які підтримують відеоконференції точка-точка з анотаціями, запис, стрімінг та автоматичне резервне копіювання.

SDVoE Transceivers — для матричних систем, відеостінок та цифрової реклами з підтримкою до 4K@60fps та мінімальної затримки на великій відстані завдяки технології SDVoE.

KS-CC1 Closed Captions Station — компактне рішення для запису та стрімінгу з одночасними субтитрами та перекладом на дві додаткові мови.

Окрім цих новинок, ми також представили станцію відстеження спікера DS-4CU з системою мікрофонів Televic Confidea, автофокусні камери AREC IR CI-T21H та CI-T10, кілька медіа-центрів — KL-3T, LS-860, LS-110, LS-US2 — і різноманітні продукти від RADA, такі як місткий пристрій A-BR01 HDMI-to-USB з бездоганним передаванням зображення, бездротова мікрофонна система RADA Duo, а також конференц-камери A-VC01 VersaCam та A-TC02 OnyxCam.

Ми продемонструємо наші нові продукти на майбутньому вебінарі 16 березня. Натисніть тут, щоб підписатися та переглянути презентацію в прямому ефірі на нашому каналі YouTube. І якщо ви хочете мати приватну демонстрацію будь-якого з цих або інших продуктів, просто заповніть контактну форму тут.

Звіт ISE 2023

ISE 2023, проведений у Франкфурті, Німеччина, став однією з найбільших подій в галузі AV-технологій у світі. Цього року на виставці були представлені найновіші розробки в галузі проекційних систем, відеостін та аудіосистем, а також дисплеїв, розумних домівок та рішень для управління приміщеннями.

Одним із головних трендів на виставці став розвиток технологій штучного інтелекту в галузі AV-технологій. Багато компаній презентували нові продукти, які базуються на машинному навчанні та інших алгоритмах штучного інтелекту. Ці продукти здатні автоматизувати багато процесів та забезпечувати більш ефективне управління приміщеннями та системами AV.

Ще одним важливим трендом став розвиток технологій віртуальної та доповненої реальності. Багато компаній презентували свої нові продукти в цій галузі, зокрема, віртуальні рішення для тренування та симуляції, доповнену реальність для підвищення ефективності роботи та інші рішення.

Нарешті, варто зазначити, що на виставці було представлено багато нових продуктів у галузі кібербезпеки та захисту даних, оскільки ці питання стають все більш важливими в галузі AV-технологій.

ISE 2023 став успішним заходом, що зібрав усіх головних гравців галузі та показав нові тренди та розробки в галузі AV-технологій.

Компанія UTTC Group є офіційним дистриб’ютором рішень ADENA в Україні та країнах СНД. Це партнерство дозволяє підприємствам у цих регіонах отримати доступ до інноваційних технологій ADENA та скористатися експертизою компанії у галузях, таких як штучний інтелект, машинне навчання та аналітика великих даних.

З питань співробітництва, придбання та впровадження рішень ADENA звертайтесь до офіційного дистриб’ютора бренду в Україні та країнах СНД – компанії UTTC Group.

 

#ISE2023 #UTTC #адена_звіт #резюме #інженернаосвіта #інженернітехнології #AREC #технічнаосвіта #технічнінауки #наука #інновації #технології #майбутнєінженерії