25.05.2023 в Новости

Поделиться:

Компанія ClearOne випустила вісім нових комплексних апаратних систем COLLABORATE® Versa®, що забезпечують оптимізовану аудіо- та відео ефективність для конференц-залів і персональних офісів. Ці комплексні рішення дають можливість компаніям будь-якого розміру використовувати потужні можливості конференц-зв’язку, які включають автоматичне відстеження голосу, відстеження обличчя та ехокомпенсацію.
Одним з найпотужніших рішень є COLLABORATE Versa Room CT 160, в якому використовується мікрофон з USB-роз’ємом для стельових плит (BMA CT), щоб забезпечити економічно ефективний, професійний конференц-зв’язок в середніх і великих конференц-залах.

Мікрофонний масив має вбудований двоканальний підсилювач, який забезпечує 20 Вт звукової потужності і максимально спрощує підключення двох стельових динаміків, що входять до комплекту. BMA CT забезпечує автоматичне пригнічення відлуння, шумозаглушення та адаптивне керування мікрофоном, а камера UNITE® 160 4K з роздільною здатністю 4K забезпечує автоматичне кадрування відео під керуванням штучного інтелекту та інтелектуальне відстеження обличчя за допомогою 12-кратного оптичного зуму.

Для приміщень, де зум камери менш важливий і бажаний більш широкий кут огляду, покупці можуть розгорнути COLLABORATE Versa Room CT, яка пропонує таку ж якість звуку, як і BMA CT, але замінює її на камеру UNITE 60 4K для захоплення ширшого 120-градусного поля огляду з 3-кратним цифровим зумом.

За словами генерального директора ClearOne Дерека Грехема, оновлена лінійка комплектних рішень дає можливість бізнесам будь-якого розміру та засобам використовувати потужні можливості конференц-зв’язку, що включають автоматичне слідкування за голосом, слідкування за обличчям та приборкання відлуння.

 

COLLABORATE® 
Versa™ Room CT 160
COLLABORATE Versa Room CT 160 надає все обладнання та аксесуари, необхідні для виняткової хмарної відеоконференції в переговорній кімнаті без зовнішнього DSP — просто підключіть його до комп’ютера і дисплеїв.

Більше інформації за посиленням тут

 

 

COLLABORATE® 
Versa™ Pro 160
Додайте ще один вимір зустрічам за допомогою професійного аудіо та відео для вашої програми для веб-конференцій.

Більше інформації за посиленням тут

 

 

COLLABORATE® 
Versa™ 60
Підключення за принципом plug-and-play з якісним аудіо та відео у форматі 4K для покращення роботи в кімнаті для нарад з власними пристроями (BYOD).

Більше інформації за посиленням тут

 

 

З питань співробітництва, придбання та впровадження рішень ClearOne звертайтесь до офіційного дистриб’ютора бренду в Україні та країнах СНД – компанії UTTC.