20.10.2022 в Новости

CamConnect. Синхоризация камер с системой Microphone Array.

Поделиться:

Синхронізуйте свої мікрофони та камери!

CamConnect — це додаткове програмне забезпечення, яке об’єднує керування камерою Lumens PTZ із низкою систем мікрофонних масивів.

Завдяки інтеграції масиву мікрофонів PTZ-камера автоматично перемикатиметься на активного учасника, який розмовляє, у зоні зустрічі. Це значно покращує якість відеоконференції.

Як працює CamConnect?

Використовуючи live дані з мікрофона, CamConnect визначає позицію активного динаміка та переміщує камеру PTZ у відповідне попередньо встановлене положення. Ця голосова система керування ідеально підходить для конференц-залів середнього розміру.

Ключові особливості

 

 

 

 

Просто підключіть камеру PTZ і систему мікрофонів.

 

 

 

 

Рішення з голосовою активацією для конференц-залів.

 

 

 

 

Легке налаштування.

 

Схема підключення

ПК (або ноутбук) із програмним забезпеченням CamConnect і стандартним програмним забезпеченням для відеоконференцій або службою уніфікованих комунікацій

Програмування не потрібно: налаштування здійснюється за допомогою простого майстра встановлення. Lumens CamConnect підключає вибрані PTZ-камери Lumens до ряду мікрофонних масивів. Це відразу перетворює вашу камеру Lumens PTZ на складну камеру відстеження голосу.

5 років гарантії 

Lumens пропонує 5-річну гарантію на всю свою продукцію.

* Гарантійна політика може відрізнятися залежно від регіону продажу, будь ласка, зверніться до місцевого офісу.

З питань співробітництва, придбання та впровадження рішень Lumens звертайтесь до офіційного дистриб’ютора бренду в Україні та країнах СНД – компанії UTTC.