4.11.2022 в Новости

Новинки від Aver. 4K Dual Lens CAM570

Поделиться:

4K Dual Lens Audio Tracking Camera для середніх і великих кімнат

AVer CAM570 — це камера з подвійним об’єктивом 4K із PTZ-камерою із 36-кратним загальним збільшенням і другим алюмінієвим об’єктивом із 95TOV. Оснащений вбудованим аудіодатчиком, CAM570 розпізнає людські голоси на відстані до 10 МБ і пропонує функцію відстеження звуку. Усі такі технології, як Smart Gallery та керування жестами, можуть зафіксувати кожного учасника зблизька з високоякісним відео.

Вбудований аудіодатчик дозволяє відстежувати звук

Легко зосередьтеся на активному динаміку за допомогою режиму відстеження звуку та режиму презентації. Камера автоматично стежитиме за динаміком, або ви можете встановити задану точку для фокусування на певній області. Вбудований датчик вловлює людські голоси на відстані до 10 м, не заважаючи місцевому гучному зв’язку.

Динамічне виявлення оптимізує процес зустрічей

Конструкція з двома лінзами точно визначає рух у реальному часі, одночасно пропонуючи повний огляд кімнати. Коли другий об’єктив з штучним інтклектом виявляє входження новачка, він запускає першу камеру PTZ, щоб змінити кадр учасників, забезпечуючи миттєву зйомку всіх учасників зустрічі для безперебійної співпраці в режимі реального часу.

 

 

Smart Gallery забезпечує чіткіше зображення облич

Чудово бачить усіх у кімнаті. Завдяки технології Al Smart Gallery обрізає учасників зустрічі та відображає їх у рівних окремих каналах.
Виділяє вирази облич та положення тіл учасників, що веде до ефективності проведення гибридних зустрічей.

Взаємодійте з CAM570 за допомогою безконтактного керування жестами

За допомогою програми з Al для розпізнавання жестів і інтерпретації команд ви можете вмикати/вимикати функцію відстеження і збільшувати/зменшувати масштаб без прямого фізичного дотику. Зведіть до мінімуму точки дотику та покращте гігієну робочого місця.

 

 

«Картинка в картинці» відображає бажаний режим перегляду конференції

CAM570 містить поворотну камеру з 36-кратним загальним масштабуванням і AI об’єктив для панорамного перегляду. Конструкція з подвійною лінзою забезпечує огляд для динаміків і широкий кут огляду одночасно з різними варіантами компонування PIP. Ідеально підходить для великих і складних приміщень для зустрічей.

ПРО ВИРОБНИКА

Компанія AVer – провідний виробник рішень для відеоконференц зв’язку.

З питань співробітництва, придбання та впровадження рішень Aver звертайтесь до офіційного дистриб’ютора бренду в Україні та країнах СНД – компанії UTTC.