29.06.2022 в Новости

Це хвилюючі часи для Televic Conference! Продовжуйте читати та будьте в курсі!

Поделиться:

 

Хочете бути в курсі всіх останніх новин конференції?

Слідкуйте за Televic Conference в соціальних мережах!

Незабаром буде оголошено новий вебінар про провідне/бездротове з’єднання Confidea FLEX!

 

 

Televic новинки на ISE та Infocomm ’22

 

На ISE та Infocomm ’22 Televic дійсно представила багато новинок! Бажаєте дізнатися більше про абсолютно нове рішення Confero CAM, параметри мікрофона Mike або інтелектуальні аудіо-можливості?

1. Confero CAM

Confero CAM — це додаток для управління камерою hands-free на платформі Confero Cloud.

Цей додаток забезпечує професійне та захоплююче відео як для змішаних учасників, так і глядачів прямих трансляцій. Завдяки мінімальному обладнанню та попередньому встановленню програмного забезпечення веб-додаток дозволить вам легко налаштувати до 8 IP-камер PTZ і визначити декілька планів кімнат наперед з будь-якого місця.

Перегляньте відео  та завантажте брошуру!

2. Нові параметри мікрофонів Mike

На ISE наш мікрофон Confidea G4 Mike привітав друзів! Confidea FLEX G4 тепер може бути розроблений з багатьма варіантами мікрофонів та їх довжиною. Додаткова гнучка частина у верхній частині мікрофона робить його ідеальним для нахилу над ноутбуком і екранами, що ще більше покращує розбірливість. І останнє, але не менш важливе, для тих додатків, які потребують більш візуально приємного мікрофона, ми випустили низькопрофільний варіант Mike LPM. Невеликий, красивий і забезпечує виняткову якість звуку.

Дізнайтеся більше про нові мікрофони Mike

3. Smart audio та режим DSP

Платформа Confero отримала деякі приємні додаткові покращення, які стосуються всіх дротових продуктів Plixus!

Розумні аудіо-функції, як-от динамічний мікс-мінус та додаткових бонуси, надзвичайно покращують проведення змішаних зустрічей.

Додавання режиму DSP посилить здатність рішень Televic плавно інтегруватися з дизайном вашої системи DSP, використовуючи найкраще з обох світів.

Хочете дізнатися більше про ці нові інтелектуальні аудіофункції?

Перегляньте записи smart audio вебінару

Новий веб-сайт і база знань

Televic Group щойно запустила абсолютно новий веб-сайт. Новий сайт відображає оновлену візуальну ідентичність бренду групи на наших ринках і бізнес-підрозділах. Для Televic Conference – на додаток до розкриття всього нашого портфоліо продуктів – веб-сайт також містить широкий спектр цікавих статей та довідкових випадків. Користувачі наших хмарних рішень Confero можуть знайти широку базу знань із практичними посібниками, корисними відео та навчальними підручниками.

Deutsche Börse обирає Televic як найкраще в своєму класі рішення для конференц-залу засідань

Як одна з провідних світових біржових організацій Deutsche Börse Group надає інвесторам, фінансовим установам і компаніям доступ до глобальних ринків капіталу. Штаб-квартира компанії налічує близько 9000 співробітників у фінансовому центрі Франкфурта/Рейн-Майн, а також сильну глобальну присутність у Люксембурзі, Празі, Лондоні та Цугу, Нью-Йорку та Чикаго, Гонконгу, Сінгапурі, Пекіні. , Токіо і Сідней – і в інших місцях по всьому світу.

Читайте статтю тут!